CAMPAÑA EN ACCIÓN
Escuelas de más de 20 países de todo el planeta trabajan juntas para construir una comunidad de niños con una gran misión, salvar a sus abuelos.
PANEL DE EXPERTOS
¿Puede tu hijo y su escuela estar entre los Héroes de FAST del mundo?
MÁS INFORMACIÓN
RÉCORD MUNDIAL
¿Te gustaría ayudarnos a conseguir un Récord Mundial Guinness?
MÁS INFORMACIÓN
PÁGINA DE LA COMUNIDAD
Inspírate en personas normales que marcan una diferencia extraordinaria en las vidas de otras personas.
MÁS INFORMACIÓN
LIBROS ELECTRÓNICOS
Hay cinco libros electrónicos interactivos en este sitio web para guiar a los niños a través de su viaje de aprendizaje de los Héroes de FAST.
MÁS INFORMACIÓN
PANEL DE EXPERTOS
Nuestro panel de expertos muestra todas las impresionantes escuelas que participan en la campaña.
Los niños pueden ayudar a su clase y a la escuela a escalar posiciones en el panel de clasificación ganando puntos de aprendizaje por “enseñar” a sus padres en la sección de “Campamento base”, rellenar los libros electrónicos y batir sus mejores registros personales en los juegos en línea. Los puntos individuales de cada niño se acumulan a los de su clase y de su escuela, así que ¡manos a la obra!
FILTRO:
N.ºESCUELAPAÍSCIUDADPUNTOS
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 8247589
2
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2749924
3
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1036990
4
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 790857
5
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
6
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 712293
7
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 567445
8
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 558253
9
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 554216
10
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 553862
11
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 551904
12
Орелецька гімназія Село Орелець 524066
13
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 521029
14
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 488480
15
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
16
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 475787
17
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 453004
18
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 442914
19
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 386182
20
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
21
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
22
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 338764
23
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 299582
24
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 283522
25
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 280641
26
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
27
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
28
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
29
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228194
30
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
31
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206180
32
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 190343
33
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 186496
34
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 180830
35
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 164496
36
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 160380
37
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
38
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
39
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 149212
40
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 145140
41
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
42
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 138658
43
Brackenfell Primary Cape Town 130171
44
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128218
45
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
46
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117466
47
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 116712
48
SZS UNES Nitra 113574
49
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 113134
50
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 111660
51
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 110550
52
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
53
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 103782
54
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 103060
55
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
56
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
57
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
58
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 98430
59
Birštono gimnazija Birštonas 98408
60
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 97858
61
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
62
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 96928
63
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 94704
64
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 92227
65
ОУ "Никола Обретенов" Русе 91928
66
Școala Gimnazială Nr 80, București București 90660
67
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
68
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
69
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
70
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 83970
71
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 83652
72
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
73
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 80058
74
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
75
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 78579
76
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
77
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
78
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73459
79
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
80
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 71718
81
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 69825
82
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 69508
83
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 69120
84
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
85
Hlíðarskóli Akureyri 68784
86
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68670
87
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 67508
88
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 67380
89
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
90
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 64400
91
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 62900
92
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
93
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
94
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 60281
95
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
96
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
97
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
98
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 58200
99
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
100
Przedszkole nr 215 Warszawa 56587
101
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
102
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
103
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
104
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54200
105
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
106
??????? Αθήνα 52621
107
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
108
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51978
109
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
110
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
111
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
112
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
113
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
114
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 47496
115
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
116
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 45800
117
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
118
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
119
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
120
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
121
26.СУ "Йордан Йовков" София 45000
122
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 45000
123
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 44969
124
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
125
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
126
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
127
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
128
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
129
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
130
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
131
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
132
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
133
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
134
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
135
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
136
Стрийська початкова школа №12 Стрий 41200
137
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
138
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 40720
139
ТЕСТ за училище София 40400
140
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
141
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
142
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
143
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
144
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
145
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
146
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 40000
147
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
148
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 40000
149
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
150
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
151
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
152
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
153
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 39064
154
"Saulė" Joniškis 38899
155
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 38842
156
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38830
157
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 38736
158
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
159
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
160
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
161
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
162
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
163
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
164
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37100
165
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
166
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
167
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
168
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
169
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
170
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
171
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
172
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
173
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 36000
174
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
175
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
176
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 35862
177
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 35800
178
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
179
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
180
Woodcrest Public School 35200
181
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 35000
182
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
183
Colegio Almedina Córdoba 35000
184
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
185
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
186
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 35000
187
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
188
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
189
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
190
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
191
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
192
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
193
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
194
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 35000
195
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 35000
196
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 35000
197
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
198
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 34924
199
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
200
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
201
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 33310
202
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
203
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
204
Grădinița Numărul 239, București București 32382
205
Острозький ліцей №2 Острог 32300
206
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
207
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
208
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 31838
209
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
210
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
211
Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 31600
212
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 31599
213
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
214
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
215
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
216
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
217
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30600
218
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
219
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30600
220
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
221
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
222
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
223
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 30400
224
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
225
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 30301
226
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
227
CEIP QUEVEDO León 30200
228
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
229
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
230
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 30200
231
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 30200
232
Materská škola Zohor Zohor 30200
233
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
234
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
235
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
236
EB 1 Arganil Arganil 30100
237
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30100
238
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
239
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
240
Základná škola Trebišov 30000
241
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 30000
242
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
243
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
244
Materská škola Žehra 10 30000
245
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
246
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
247
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
248
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
249
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
250
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
251
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
252
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
253
Zssmš Margecany Margecany 30000
254
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
255
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
256
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
257
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
258
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
259
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
260
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
261
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
262
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
263
SP Wydminy Wydminy 30000
264
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
265
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
266
Colégio João Paulo II Braga 30000
267
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
268
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
269
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
270
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
271
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
272
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
273
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
274
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
275
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
276
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
277
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
278
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
279
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
280
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
281
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
282
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
283
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
284
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
285
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
286
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
287
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
288
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
289
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
290
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
291
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
292
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
293
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
294
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
295
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
296
EB de Pombal Pombal 30000
297
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
298
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
299
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
300
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
301
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
302
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
303
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
304
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
305
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
306
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
307
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
308
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
309
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
310
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
311
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
312
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
313
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
314
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 30000
315
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
316
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
317
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
318
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
319
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
320
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
321
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
322
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
323
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
324
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
325
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
326
Escola Joventut Callús 30000
327
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
328
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
329
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
330
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
331
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
332
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
333
Bellville Primary School Bellville 30000
334
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
335
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
336
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
337
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
338
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
339
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
340
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
341
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
342
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
343
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
344
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
345
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
346
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
347
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
348
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
349
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
350
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
351
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
352
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
353
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
354
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
355
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
356
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
357
УВК ШГ38 Бишкек 30000
358
СОШ 47 Бишкек 30000
359
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
360
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
361
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
362
СОШ 77 Город Бишкек 30000
363
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
364
СОШ 54 Bishkek. 30000
365
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
366
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
367
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
368
Гимназия 2 Каракол 30000
369
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
370
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
371
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
372
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
373
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
374
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
375
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
376
ZŠ s MŠ Častá Častá 30000
377
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
378
Addo Primary School Addo 30000
379
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
380
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
381
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
382
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
383
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
384
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
385
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
386
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
387
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
388
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 30000
389
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
390
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
391
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
392
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
393
Highbury Primary Cape Town 30000
394
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
395
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
396
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
397
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
398
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
399
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
400
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
401
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
402
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30000
403
Santa Creu Anglesola 30000
404
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
405
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
406
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
407
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
408
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
409
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
410
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
411
Школа UMKA School Алматы 30000
412
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
413
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
414
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
415
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
416
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
417
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
418
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
419
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
420
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
421
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
422
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
423
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
424
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
425
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
426
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 30000
427
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
428
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
429
Henkel škôlka Bratislava 29561
430
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
431
Escola Carles III La Ràpita 28650
432
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 28194
433
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28095
434
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
435
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
436
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
437
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
438
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
439
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
440
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
441
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
442
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
443
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
444
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
445
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
446
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
447
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26163
448
Nesskóli Neskaupstaður 26100
449
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
450
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
451
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
452
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
453
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
454
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
455
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
456
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
457
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
458
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
459
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25500
460
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
461
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
462
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
463
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
464
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
465
Escola Les Arrels Salt 25400
466
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
467
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
468
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
469
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
470
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
471
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
472
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
473
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 25200
474
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
475
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
476
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
477
45 Київ 25200
478
Escola Catalunya Sabadell 25200
479
Engjaskóli Reykjavík 25200
480
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
481
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
482
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
483
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
484
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
485
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
486
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
487
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 25200
488
CD Howe Public School Thunder Bay 25200
489
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 25100
490
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
491
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
492
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
493
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
494
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
495
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
496
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25100
497
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
498
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
499
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
500
Kingsway Park Public School 25000
501
Algonquin Avenue Public School 25000
502
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
503
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
504
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
505
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
506
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
507
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
508
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
509
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
510
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
511
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
512
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
513
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
514
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
515
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
516
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
517
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
518
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
519
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
520
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
521
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
522
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
523
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
524
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
525
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
526
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
527
Duhova škôlka Bratislava 25000
528
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
529
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
530
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
531
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
532
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
533
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
534
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
535
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
536
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
537
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
538
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
539
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
540
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
541
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
542
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
543
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
544
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
545
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
546
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
547
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
548
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
549
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
550
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
551
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
552
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
553
ZŠ Obyce Obyce 25000
554
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
555
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
556
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
557
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
558
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
559
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
560
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
561
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
562
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
563
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
564
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
565
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
566
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
567
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
568
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
569
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
570
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
571
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
572
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
573
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
574
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
575
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
576
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
577
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
578
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
579
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
580
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
581
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
582
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
583
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
584
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
585
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
586
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
587
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
588
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
589
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
590
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
591
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
592
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
593
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
594
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
595
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
596
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
597
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
598
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
599
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
600
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
601
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
602
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
603
Midgard School Kyiv 25000
604
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
605
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
606
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
607
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
608
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
609
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
610
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
611
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
612
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
613
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
614
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
615
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
616
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
617
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
618
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
619
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
620
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
621
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
622
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
623
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
624
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
625
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
626
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
627
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
628
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
629
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
630
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 25000
631
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
632
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
633
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
634
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
635
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
636
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
637
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
638
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
639
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
640
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
641
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
642
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
643
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
644
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
645
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
646
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
647
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
648
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
649
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
650
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
651
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
652
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
653
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
654
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
655
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
656
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
657
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
658
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
659
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
660
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
661
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
662
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
663
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
664
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
665
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
666
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
667
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
668
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
669
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
670
Заставнівська гімназія Заставна 25000
671
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
672
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
673
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
674
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
675
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
676
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
677
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
678
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
679
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
680
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
681
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
682
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
683
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
684
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
685
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
686
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
687
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
688
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
689
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
690
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
691
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
692
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
693
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
694
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
695
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
696
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
697
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
698
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
699
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
700
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
701
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
702
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
703
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
704
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
705
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
706
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
707
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
708
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
709
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
710
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
711
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
712
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
713
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
714
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
715
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
716
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
717
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
718
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
719
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
720
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
721
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
722
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
723
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
724
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
725
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
726
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
727
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
728
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
729
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
730
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
731
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
732
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
733
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
734
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
735
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
736
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
737
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
738
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
739
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
740
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
741
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
742
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
743
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
744
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
745
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
746
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
747
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
748
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
749
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
750
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
751
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
752
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
753
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
754
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
755
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
756
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
757
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
758
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
759
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
760
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
761
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
762
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
763
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
764
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
765
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
766
C.D Santa María Micaela Granada 25000
767
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
768
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
769
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
770
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
771
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
772
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
773
CEIP Puente Real Badajoz 25000
774
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
775
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
776
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
777
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
778
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
779
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
780
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
781
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
782
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
783
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
784
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
785
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
786
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
787
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
788
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
789
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
790
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
791
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
792
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
793
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
794
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
795
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
796
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
797
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
798
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
799
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
800
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
801
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
802
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
803
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
804
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
805
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
806
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
807
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
808
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
809
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
810
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
811
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
812
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
813
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
814
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
815
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
816
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
817
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
818
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
819
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
820
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
821
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
822
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
823
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
824
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
825
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
826
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
827
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
828
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
829
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
830
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
831
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
832
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
833
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
834
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
835
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
836
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
837
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
838
Одеський НВК 13 Одеса 25000
839
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
840
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
841
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
842
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
843
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
844
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
845
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
846
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
847
Гірський НВК с. Гірське 25000
848
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
849
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
850
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
851
ЗОШ№3 Рівне 25000
852
Materská škola Štrba Štrba 25000
853
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
854
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
855
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
856
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
857
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
858
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
859
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
860
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
861
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
862
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
863
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
864
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
865
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
866
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
867
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
868
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
869
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
870
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
871
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
872
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
873
Березинський НВК пгт Березине 25000
874
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
875
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
876
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
877
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
878
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
879
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
880
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
881
EB Mamodeiro Aveiro 25000
882
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
883
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
884
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
885
EB1 do Cadaval Cadaval 25000
886
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
887
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
888
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
889
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
890
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
891
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
892
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
893
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
894
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
895
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
896
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
897
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
898
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
899
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
900
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
901
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
902
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
903
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
904
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
905
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
906
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
907
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
908
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
909
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
910
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
911
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
912
Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 25000
913
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
914
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
915
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
916
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 25000
917
Escola Básica Ria Formosa Faro 25000
918
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
919
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
920
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
921
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
922
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
923
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
924
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
925
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
926
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
927
Alessia Primary Ingelheim 25000
928
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
929
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
930
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
931
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 25000
932
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
933
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
934
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
935
Emileen Primary Ingelheim 25000
936
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
937
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
938
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
939
Dante Alighieri Rosario 25000
940
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
941
testCZ test 25000
942
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
943
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
944
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
945
Gdynia International School Gdynia 25000
946
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
947
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
948
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
949
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
950
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
951
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
952
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
953
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
954
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
955
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
956
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25000
957
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
958
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 25000
959
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
960
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
961
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
962
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
963
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
964
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 25000
965
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
966
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
967
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
968
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
969
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
970
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
971
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
972
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
973
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
974
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
975
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
976
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
977
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
978
Babtų gimnazija Babtai 25000
979
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
980
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
981
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
982
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 25000
983
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
984
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
985
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25000
986
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
987
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
988
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
989
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
990
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25000
991
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
992
5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 25000
993
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
994
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 25000
995
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 25000
996
ZŠ Michaľany Michaľany 25000
997
Súkromná materská škola Poprad 25000
998
Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 25000
999
Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 25000
1000
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 25000
1001
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
1002
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
1003
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
1004
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1005
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
1006
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
1007
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
1008
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1009
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1010
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1011
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1012
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
1013
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1014
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1015
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1016
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1017
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1018
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1019
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1020
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1021
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1022
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1023
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1024
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1025
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1026
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1027
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
1028
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1029
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1030
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
1031
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1032
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1033
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1034
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1035
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1036
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1037
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
1038
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1039
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1040
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1041
Swartberg Primary Caledon 25000
1042
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1043
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1044
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1045
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1046
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1047
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1048
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1049
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1050
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1051
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1052
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1053
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1054
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1055
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1056
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
1057
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1058
Fellaskóli Reykjavík 25000
1059
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1060
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1061
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1062
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1063
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1064
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
1065
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1066
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1067
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1068
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
1069
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1070
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1071
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1072
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1073
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1074
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1075
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1076
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1077
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1078
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1079
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
1080
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
1081
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1082
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
1083
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
1084
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1085
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1086
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
1087
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
1088
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1089
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1090
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1091
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1092
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1093
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1094
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1095
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1096
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1097
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1098
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1099
СОШ 21 Бишкек 25000
1100
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1101
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1102
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1103
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
1104
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1105
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1106
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1107
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1108
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1109
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1110
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1111
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1112
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1113
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1114
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
1115
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1116
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1117
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1118
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1119
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1120
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1121
Materská škola Kúty Kuty 25000
1122
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1123
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1124
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1125
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1126
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1127
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1128
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
1129
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1130
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 25000
1131
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1132
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1133
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 25000
1134
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1135
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1136
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1137
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1138
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1139
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1140
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1141
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1142
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1143
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1144
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1145
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
1146
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1147
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1148
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1149
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1150
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1151
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1152
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1153
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1154
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1155
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
1156
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1157
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1158
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1159
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1160
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1161
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1162
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1163
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1164
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
1165
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
1166
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1167
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1168
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1169
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1170
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1171
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
1172
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1173
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1174
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1175
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1176
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1177
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1178
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1179
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1180
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
1181
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1182
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1183
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1184
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1185
Academy Private School Cape Town 25000
1186
Van Reede Primary 8 High street 25000
1187
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1188
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1189
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
1190
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1191
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
1192
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1193
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1194
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1195
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1196
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1197
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1198
CEIP Abdera Adra 25000
1199
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
1200
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1201
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1202
Academia Primary School Eersterivier 25000
1203
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1204
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1205
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1206
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1207
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
1208
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
1209
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
1210
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1211
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1212
Colégio do Rio Portimão 25000
1213
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1214
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1215
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1216
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1217
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
1218
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1219
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1220
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1221
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
1222
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1223
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1224
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
1225
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1226
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1227
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1228
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1229
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1230
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
1231
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1232
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1233
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1234
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1235
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
1236
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1237
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
1238
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1239
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1240
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1241
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1242
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1243
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1244
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1245
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1246
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1247
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1248
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1249
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1250
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1251
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1252
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1253
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1254
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1255
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1256
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1257
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1258
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1259
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1260
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1261
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1262
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1263
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1264
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1265
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1266
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25000
1267
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1268
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1269
Scoala Gimnaziala Iorgu Radu Barlad Barlad 24340
1270
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1271
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 23540
1272
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1273
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1274
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1275
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 21000
1276
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 21000
1277
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1278
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1279
Nume Scoala Test TestO 20800
1280
Súkromná spojená škola Košice 20800
1281
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1282
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
1283
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1284
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1285
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20500
1286
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1287
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1288
Základná škola Dunajská Streda 20400
1289
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1290
Mariehamn Primary School Mariehamn 20200
1291
Best School Grosswinternheim 20200
1292
ThinkGlobal Рівне 20200
1293
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1294
przedszkole 125 Warszawa 20100
1295
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20100
1296
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1297
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1298
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1299
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1300
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1301
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie Lublin 20100
1302
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 20100
1303
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1304
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1305
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1306
Основно училище "Гео Милев" с.Чернооково 20100
1307
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
1308
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
1309
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
1310
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
1311
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
1312
CEIP GENERAL NAVARRO BADAJOZ 20000
1313
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1314
64 школа Ташкент 20000
1315
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
1316
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
1317
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
1318
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
1319
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
1320
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
1321
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1322
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
1323
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1324
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
1325
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
1326
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1327
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
1328
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
1329
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1330
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1331
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
1332
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
1333
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 20000
1334
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1335
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
1336
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
1337
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
1338
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1339
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1340
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1341
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1342
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1343
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1344
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1345
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1346
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1347
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1348
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1349
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1350
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1351
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1352
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1353
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1354
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1355
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1356
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1357
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1358
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1359
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1360
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1361
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1362
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1363
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1364
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1365
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1366
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1367
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1368
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1369
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1370
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1371
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1372
Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 14 Умань 20000
1373
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1374
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1375
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1376
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1377
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1378
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1379
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 20000
1380
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1381
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" Вінниця 20000
1382
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1383
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1384
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1385
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1386
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1387
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1388
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1389
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1390
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1391
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1392
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1393
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1394
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1395
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1396
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1397
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 59-900 Zgorzelec 20000
1398
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1399
Kerhólsskóli Borg 20000
1400
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1401
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1402
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1403
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1404
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1405
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1406
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1407
St louis catholic academy Newmarket 20000
1408
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1409
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1410
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1411
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1412
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1413
Școala Gimnazială Teodor Murășanu Turda 20000
1414
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1415
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1416
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1417
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1418
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1419
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1420
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1421
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1422
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1423
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1424
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1425
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1426
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1427
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1428
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1429
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1430
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1431
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1432
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1433
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1434
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1435
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1436
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1437
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1438
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1439
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1440
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1441
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1442
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1443
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1444
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1445
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1446
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1447
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1448
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1449
Goose primary Mariehamn 20000
1450
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1451
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1452
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1453
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1454
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1455
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1456
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1457
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1458
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1459
ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗДРАВЕЦ" гр. ГОРНА ОРЯХОВИЦА (5100) 20000
1460
test test 20000
1461
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1462
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1463
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1464
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1465
EB Liberdade Montijo 20000
1466
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1467
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1468
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1469
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1470
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1471
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1472
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1473
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1474
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1475
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1476
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1477
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1478
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1479
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1480
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1481
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1482
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1483
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1484
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1485
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1486
Centrum voľného času Šaľa 20000
1487
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1488
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1489
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1490
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1491
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1492
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1493
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1494
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1495
Základná škola Detva 20000
1496
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1497
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1498
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1499
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1500
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1501
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1502
Základná škola Modra 20000
1503
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1504
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1505
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1506
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1507
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1508
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1509
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
1510
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
1511
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
1512
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1513
Materská škola Ševčenkova 35 20000
1514
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
1515
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
1516
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
1517
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
1518
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
1519
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
1520
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
1521
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
1522
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
1523
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
1524
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
1525
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
1526
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1527
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
1528
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
1529
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
1530
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
1531
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
1532
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
1533
Grădinița nr. 24 București 20000
1534
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
1535
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
1536
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
1537
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1538
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
1539
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
1540
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
1541
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
1542
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1543
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
1544
Základná škola Hubová 20000
1545
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
1546
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
1547
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
1548
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
1549
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1550
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
1551
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1552
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1553
Materská škola Giraltovce 20000
1554
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1555
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
1556
Materská škola Košice-Poľov 20000
1557
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
1558
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1559
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1560
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
1561
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
1562
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
1563
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
1564
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
1565
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1566
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1567
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
1568
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
1569
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
1570
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile" Ploiești 20000
1571
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
1572
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
1573
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
1574
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
1575
Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 20000
1576
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
1577
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
1578
Grădinița Nr. 149 București 20000
1579
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
1580
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
1581
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
1582
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
1583
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
1584
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
1585
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1586
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
1587
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
1588
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
1589
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
1590
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
1591
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
1592
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
1593
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
1594
Vogaskóli Reykjavík 20000
1595
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1596
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
1597
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
1598
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
1599
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
1600
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
1601
Základná škola Hubová Hubová 20000
1602
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
1603
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
1604
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
1605
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1606
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
1607
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
1608
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
1609
Bandymas Vilniaus 20000
1610
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
1611
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
1612
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1613
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1614
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1615
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLADIMIRESCU LOC. VLADIMIRESCU, JUD. ARAD 20000
1616
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1617
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1618
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1619
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
1620
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
1621
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
1622
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
1623
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
1624
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
1625
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
1626
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
1627
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
1628
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
1629
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
1630
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
1631
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
1632
Școala Gimnaziala Broșteni Broșteni 20000
1633
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
1634
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
1635
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
1636
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
1637
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
1638
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1639
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
1640
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
1641
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1642
Materská škola Letanovce 20000
1643
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
1644
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
1645
CEIP Nuestra Señora de la Soledad Aceuchal (Badajoz) 20000
1646
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
1647
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
1648
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
1649
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
1650
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
1651
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
1652
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
1653
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 20000
1654
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 20000
1655
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 20000
1656
Colégio Ti-Té Portimão 20000
1657
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 20000
1658
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1659
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1660
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1661
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 20000
1662
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 20000
1663
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1664
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20000
1665
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1666
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 20000
1667
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 20000
1668
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 20000
1669
Școala Gimnazială Hărău Hărău 20000
1670
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 20000
1671
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 20000
1672
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 20000
1673
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1674
Escola Pràctiques 1 Lleida 20000
1675
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 20000
1676
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1677
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20000
1678
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 20000
1679
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1680
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
1681
Eb1/Ji Horta de Santo António Loulé 20000
1682
EB1/JI de Vale Silves EB1/JI de Vale Silves 20000
1683
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
1684
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1685
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1686
школа №248 Tashkent 20000
1687
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1688
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1689
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1690
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1691
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1692
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1693
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1694
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1695
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1696
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1697
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1698
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1699
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1700
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1701
grape bajkalska 22 20000
1702
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1703
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1704
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1705
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1706
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1707
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1708
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1709
test test 20000
1710
test test 20000
1711
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1712
Lemland International School Lemland 20000
1713
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1714
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1715
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1716
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1717
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1718
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1719
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1720
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1721
test test 20000
1722
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1723
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1724
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1725
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1726
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1727
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1728
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1729
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1730
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1731
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1732
Test School Test 20000
1733
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1734
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1735
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1736
Materská škola Žehra 10 20000
1737
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1738
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1739
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1740
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1741
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1742
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1743
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1744
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1745
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1746
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1747
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1748
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1749
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1750
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1751
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1752
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1753
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1754
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1755
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1756
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1757
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1758
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1759
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1760
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1761
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1762
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1763
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1764
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1765
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1766
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1767
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1768
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1769
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1770
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1771
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1772
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1773
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1774
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1775
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1776
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1777
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1778
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1779
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1780
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1781
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1782
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1783
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 20000
1784
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1785
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1786
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1787
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1788
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1789
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1790
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1791
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1792
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1793
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1794
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1795
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1796
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1797
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1798
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1799
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1800
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1801
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1802
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1803
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1804
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 20000
1805
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1806
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1807
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1808
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1809
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1810
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1811
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1812
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1813
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1814
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1815
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1816
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1817
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1818
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1819
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1820
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1821
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1822
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1823
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1824
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1825
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1826
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1827
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1828
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1829
La Salle San Rafael Madrid 20000
1830
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1831
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1832
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1833
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1834
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1835
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1836
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1837
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1838
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1839
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1840
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1841
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1842
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1843
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1844
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1845
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1846
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1847
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1848
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1849
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1850
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1851
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1852
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1853
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1854
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1855
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1856
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1857
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1858
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1859
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1860
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1861
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1862
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1863
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1864
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1865
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1866
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1867
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1868
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1869
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1870
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1871
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1872
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1873
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1874
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1875
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1876
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1877
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1878
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1879
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1880
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1881
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1882
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1883
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1884
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
1885
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1886
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1887
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1888
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1889
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1890
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1891
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1892
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1893
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1894
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1895
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1896
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1897
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1898
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1899
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1900
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1901
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1902
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1903
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1904
2020: Stone House Elliot 20000
1905
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1906
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1907
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1908
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1909
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1910
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1911
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1912
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1913
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1914
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1915
гімназія симоненка львів 20000
1916
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1917
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1918
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1919
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1920
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1921
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1922
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1923
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1924
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1925
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1926
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1927
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1928
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1929
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1930
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1931
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1932
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1933
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1934
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1935
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1936
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1937
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1938
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1939
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1940
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1941
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1942
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1943
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1944
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1945
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1946
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1947
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1948
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1949
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1950
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1951
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1952
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1953
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1954
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1955
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1956
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1957
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1958
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1959
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1960
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1961
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1962
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1963
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1964
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1965
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1966
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1967
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1968
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1969
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1970
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1971
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1972
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1973
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1974
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1975
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1976
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1977
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1978
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1979
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1980
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1981
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1982
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1983
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1984
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1985
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1986
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1987
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1988
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1989
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1990
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1991
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1992
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1993
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1994
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1995
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1996
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1997
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1998
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1999
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
2000
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
2001
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
2002
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
2003
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
2004
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
2005
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
2006
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
2007
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
2008
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
2009
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
2010
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
2011
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
2012
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
2013
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
2014
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
2015
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
2016
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
2017
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
2018
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
2019
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
2020
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
2021
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
2022
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
2023
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
2024
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
2025
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
2026
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
2027
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
2028
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
2029
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
2030
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
2031
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
2032
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
2033
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
2034
Colegio Argantonio Cádiz 20000
2035
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
2036
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
2037
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
2038
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
2039
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
2040
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
2041
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
2042
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
2043
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
2044
CDP: Santo Domingo Granada 20000
2045
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
2046
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
2047
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
2048
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
2049
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
2050
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
2051
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
2052
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
2053
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
2054
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
2055
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
2056
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
2057
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
2058
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
2059
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
2060
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
2061
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
2062
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
2063
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
2064
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
2065
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
2066
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
2067
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
2068
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
2069
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
2070
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
2071
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
2072
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
2073
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
2074
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
2075
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
2076
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
2077
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
2078
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
2079
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
2080
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
2081
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
2082
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
2083
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
2084
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
2085
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
2086
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
2087
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
2088
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
2089
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
2090
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
2091
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
2092
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
2093
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
2094
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
2095
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
2096
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
2097
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
2098
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
2099
Обтівський ліцей с Обтове 20000
2100
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
2101
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
2102
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
2103
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
2104
Materská škola Holčíkovce 20000
2105
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
2106
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
2107
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
2108
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
2109
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
2110
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
2111
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
2112
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
2113
Základná škola Košice 20000
2114
ЗОШ№3 Рівне 20000
2115
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
2116
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
2117
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
2118
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
2119
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
2120
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
2121
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
2122
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
2123
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
2124
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
2125
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
2126
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
2127
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
2128
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
2129
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
2130
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
2131
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
2132
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
2133
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
2134
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
2135
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
2136
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
2137
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
2138
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
2139
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
2140
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
2141
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
2142
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
2143
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
2144
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
2145
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
2146
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
2147
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
2148
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
2149
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
2150
Квасилівський НВК "школа-ліцей"